1 Haftada Nasıl En Hızlı Kilo Verilir?

Bir hafta içinde hızlı kilo vermek için Kilo kaybı uzmanı Michael Mosley, bazı meyvelerin 'kilo vermek' için yasaklanmasını tavsiye ediyor. Deneyimli doktor, düşük kalorili, yüksek proteinli ve düşük şekerli bir diyet tavsiye ediyor.

Kendimi Şanslı Hissediyorum

Bir hafta içinde hızlı kilo vermek için Kilo kaybı uzmanı Michael Mosley, bazı meyvelerin 'kilo vermek' için yasaklanmasını tavsiye ediyor. Deneyimli doktor, düşük kalorili, yüksek proteinli ve düşük şekerli bir diyet tavsiye ediyor.

5:2 ve Fast 800 diyetlerinin yaratıcısı Michael Mosley’in daha hızlı kilo vermek için tavsiyelerine göz atalım.  Michael, alternatifler için 'süper tatlı' meyvelerin değiştirilmesini öneriyor  ve diyet yapanların yemesi gereken atıştırmalıkları meyvelerin yerine geçirmeyi öneriyor. 

fast 800 diyet tarifi

Eski doktor ve aynı zamanda sunucu olan Michael Mosley, kendi kilo verme yolculuğunun rehberliğinde düşük kalorili, yüksek proteinli ve düşük şekerli bir diyeti öneriyor. Akdeniz diyetlerinin ve aralıklı oruç tutmanın kilo verme sağlıklı yaşama yolculuğunda çok önemli olduğunu özellikle vurguluyor.

21 Günde 6 Kilo Nasıl Verilir?

Yirmi bir günde 6 kilo verebilirsiniz ancak önemli olan sağlıklı kilo vermektir. Doktor Michael ve ekibinin, diyet yapanların hızlı kilo vermek için yiyebilecekleri yiyeceklerin bir listesine online danışmanlık alarak ulaşabilirsiniz. Örneğin orta boy bir yumurta yaklaşık 63 kalori olduğu için insanlara güne yumurta ile başlamalarını tavsiye ediyor.

21 günde 6 kilo verdiren diyet

Yağlı balık, karides, tavuk ve hindi gibi yiyecekleri tüketmek protein alımınızı artıracaktır ve vejetaryenler ve veganlar için fasulye, süt ürünleri, fındık ve tohumları tavsiye ediyor. Kuruyemişler yüksek yağ içeriğine sahiptir ancak aynı zamanda proteinler, mineraller ve vitaminler açısından da zengindir. Fazla olmamak koşuluyla tüketebilirsiniz.

Michael yağ yemeyi yasaklamıyor ve tam yağlı yoğurtla bir avuç çilek yemeyi öneriyor. Yine de üç hafta içinde 6 kg’ye kadar kilo kaybetmek için bazı yiyeceklerin sınırlandırılması veya tamamen kesilmesi gerekir.

Zayıflamak İçin Hangi Meyveler Yenmeli?

Mango, ananas ve kavun gibi süper tatlı meyveleri yasaklamayı, bunun yerine çilekleri tercih etmeyi öneriyor. Dondurma, çikolata veya kek gibi tatlıları canınız istediğinde, bunun yerine bir kare bitter çikolata yemelerini tavsiye ediyor.

zayıflamak için çilek diyeti

Genel olarak atıştırmalıklardan kaçınılmalıdır, ancak daha zayıf birinin öğünler arasında yemesi gerekiyorsa, fındık, tohum, bir parça peynir veya nişastalı olmayan sebzeler gibi şeyler yemeleri gerekir.

21 günde 6 kg kaybetmek için, Michael'ın vaka çalışmalarından bazıları, paket servisler de dahil olmak üzere en sevdikleri yiyeceklerin düşük karbonhidratlı versiyonlarını tüketerek kilo veriyor.

Michael'ın en önemli ipuçlarından biri sorumlu olmaktır. "Bütün kilo verme araştırmaları, kilo vermeyi başaran insanların birine veya bir şeye karşı sorumlu olduğunu gösteriyor." Bu nedenle en önemlisi diyet ve sağlıklı yaşama gerçekten motive olup sorumlu davranmaktan geçiyor. 
 

Paylaş Abi:

DailyDaisy

DailyDaisy

Herkese selam, ben DailyDaisy! Bir kedim var, bir de kuçum. Aslında daha çok çizerim ama yazasım geldi mi de durmak bilmem. 1 dakika, Ozzy ortalığı karıştırdı. Haydi ben kaçtım, bye \m/

Yorumlar

wave

Yorum Yap

wave


Benzer içerikler

wave
Diş Sıkmaya Karşı: Masseter Botoks

Masseter Botox enjeksiyonları, çeneşekillendirme ve inceltme ayrıca diş sıkma ve gıcırdatma sorunu yaşayan hastalar için ameliyatsız bir çözüm sunar. Tedavi …

Renfield (Vampirlik) Sendromu nedir?

Karşınızda Renfield Sendromu! Daha önce hiç duymadıysanız, endişelenmeyin. Yalnız değilsiniz... Vampirlerin her zaman efsane olduğunu mu düşünüyorsunuz? Bilimsel literatürü biraz …

HPV Aşısı Nedir?

HPV aşısı, HPV enfeksiyonlarına karşı koruma sağlayan veya virüsü daha önce kapmış bile olsanız yaşa bağlı olarak iki veya üç …

Ölümü Tersine Çevirebilmek Artık Mümkün Mü?

Ölümü tersine çevirebilmek bir bilimkurgu ya da fantezi romanından fırlamış gibi görünebilir. Ancak bilim adamları bunu bir çift ölü gözle …

Arena virüs nedir?

Arenaviridae ailesindeki virüsler genellikle kemirgenler tarafından yayılır ve her bir virüs, virüsün doğal rezervuarı olarak hizmet eden bir veya birkaç …

Korkunç Parazit: Toksoplazma Nedir?

Toksoplazma araştırmacılar dünyadaki en bulaşıcı parazit olduğunu açıkladılar. Toxoplasma gondii, bilim adamlarının insanların yüzde 50'sine bulaşabileceğine inandıkları mikroskobik bir yaratıktır. …

Aradığın şey nedir abi?