Hakkımızda

Türkiye ve dünyanın sağlık, seyahat, yeme-içme, sanat ve teknoloji gündemini
sizlerle paylaşmak için Nedirabi.com'u oluşturduk.

Kendimi Şanslı Hissediyorum

Nedir abi nedir?

Nedirabi.com, kullanıcılarını çeşitli kategorilerde bilgilendirme amaçlı içerik yayınlayan, ne, nedir, nasıl, kimdir ve benzeri soruları yanıtlamak için araştırma yapan ve oluşturduğu içerikler ile interaktif bir deneyim sunan içerik platformudur.

Eğer sizler de "nedir abi?" diyor, sağlık, seyahat, yeme-içme, sanat, teknoloji trendlerini takip ediyor, güncel başlıkları araştırıyor, yeni gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız, gelin her geçen gün yenilenen ve dönüşen dünyayı birlikte keşfedelim!

Önce sağlık nedir abi?

Bir türlü geride bırakamadığımız, halen etkisini gösteren COVID-19 hepimizi derinden üzdü. Covid ve birçok hastalığın önüne geçmek için sağlık ister istemez hepimizin hayatının merkezinde yer alıyor. Kısaca; hayatın doğasında hep var olan; ancak bir türlü hayat koşturmacasından sıranın gelemediği, gelse de geç geldiği "sağlık" hepimiz için öncelik!

Nedirabi.com ekibi olarak sağlık başlıklarına verdiğimiz değer ile oluşturduğumuz araştırmalarımızı sizlerle paylaşmak ve içeriklerimiz ile sizleri bilgilendirebiliyorsak, ne mutlu bize! 

Sağlık dediğin nedir abi diyor, güncel sağlık trendlerine göz atmak istiyorsanız buraya tıklamanız yeterli! (Direkt sağlık kategorisine yönleneceksiniz.)

Seyahat dediğin nedir abi?

seyahat-nedir

Dünyada, ülkemizde, şehrimiz de hatta mahallemiz de bile halen keşfetmediğimiz, bilmediğimiz, görmediğimiz, deneyimlemediğimiz onca şey var. Bu kategorimiz ile yeni yerler keşfetmeyi sevenlere sesleniyoruz!

"Her keşfedilen yeni bir yer, yeni bir bakış açısı ile beraber kendinize katacağınız yeni bir enerjiyi de beraberinde getirir!" 

Belki sadece okuyarak merakınızı giderecek, belki de size yeni bir macera yolculuğu oluşturacak seyahat içeriklerimizi incelemek için buraya tıklayabilirsiniz! (Direkt seyahat kategorisine yönleneceksiniz.)

Yiyelim içelim diyenlere nedir abi?

yiyelim-içelim

Türkiye gibi bir ülkenin mutfağına sahip olmak şüphesiz birçoğumuzu benzersiz yemekler ve içeceklere karşı güçsüz bırakıyor. "Dünyaya bir kez geldik, yeni tatları deneyimlemeden gitmek olmaz." 

Sizler için özenle seçtiğimiz tarifler, hızlı-pratik mutfak bilgileri, dünya mutfağından seçkin örnekler ve çok daha fazlası ile yemeyi ve içmeyi sevenler için yeme-içme kategorisini oluşturduk.

Birbirinden benzersiz lezzetleri deneyimlemek ve keşfetmek için buraya tıklayabilirsiniz! (Direkt Yeme-içme kategorisine yönleneceksiniz.)

Sanat nedir abi?

sanat-nedir

Kimilerine göre hayatın oluşturduğu tüm etkileri renklerle buluşturmak, sözlerle güçlendirmek, melodilerle beslemek ya da kendi tarzı ile dile dökmek, sanat demek. Bu yaratıcı yolculuğa çıkan öncü isimleri, eserlerini ve çok daha fazlasını sizlerle bir araya getirmek için sanat kategorimizi oluşturduk.

Nedirabi.com editörlerinin seçimi ile sizler için özenle hazırladığımız içeriklerimizi incelemek için buraya tıklamanız yeterli! (Direkt Sanat kategorisine yönleneceksiniz.)

Teknoloji ve dönüşüm nedir abi?

teknoloji-ve-dönüşüm-nedir

İnsan hayatını kolaylaştırmak ve zamanı daha verimli kullanabilmek için her geçen gün farklı kullanım alanları için özel olarak geliştirilen yazılımlar, projeler, ürünler ve çok daha fazlası hayatlarımızı etkiliyor.

Dijital ve teknolojik dönüşümün her geçen gün hızlanması ile bu süreci takip etmek oldukça zor bir hale geldi. Sizler için özenle seçtiğimiz başlıklar ile dijital dönüşüm yolculuğu, teknoloji, yapay zeka çözümleri ve çok daha fazlasını incelediğimiz ''Teknoloji" sayfamızı ziyaret etmek için direkt buraya tıklayabilirsiniz! (Direkt Teknoloji kategorisine yönleneceksiniz.)

Nedirabi.com'a hoş geldiniz!

Sizler için yayınladığımız tüm içeriklerde ortak bir nokta bulmak ve birlikte yorumlamak için buradayız. Ortak ilgi alanlarınız bulunan kullanıcılarla bir araya gelmek, paylaşımda bulunmak istiyorsanız Nedirabi.com’a tekrar hoş geldiniz!

 

Aradığın şey nedir abi?