Yeni 2022 Range Rover Sport Karşınızda!

Yeni 2022 Range Rover Sport, PHEV gücü ve minimalist tasarımıyla geliyor. Yeni Range Rover Sport, ikonik abisini kalitede bir sıçrama ve çeşitli plug-in hibrit motor seçenekleriyle takip ediyor.

Kendimi Şanslı Hissediyorum

Yeni 2022 Range Rover Sport, PHEV gücü ve minimalist tasarımıyla geliyor. Yeni Range Rover Sport, ikonik abisini kalitede bir sıçrama ve çeşitli plug-in hibrit motor seçenekleriyle takip ediyor.

Yeni bir Range Rover'ın öncülük ettiği yerde, yeni bir Range Rover Sport kesinlikle onu takip edecek ve Land Rover'ın yeni menzilinin zirvesine çıkmasının ardından sadece birkaç hafta sonra, daha çok satan, biraz daha küçük kardeşi geliyor. Bu Eylül'de İngiltere'de showroom'lara gelmeden kısa bir süre önce satışta olacak.

Ağabeyi gibi Range Rover Sport da tanıdık aile stili ipuçlarına sahip, ancak yeni bir minimalizm ve modernite anlayışıyla  bu nedenle Jaguar Land Rover yaratıcı yönetmeni Gerry McGovern'ın modernist tasarım felsefesini takip ettiğini söylemesi şaşırtıcı değil. McGovern, "Range Rover lüksünü ve kabiliyetini sportif karakterle harmanlıyor" diyor. “Spor lüksünün yeniden tanımı.” Olarak adlandırılıyor.

yeni 2022 range rover tasarımcısı gerry mc govern

Bir bakışta, yeni Range Rover, hem orantı hem de detay olarak açıkça hala bir Range Rover Sport olmaktan vazgeçmiyor. Bununla birlikte, bir önceki Range Rover’ı yenisinin yanına koyduğunuzda yine de farklar çok daha belirgindir.

Yeni 2022 Range Rover Sport Özellikleri

Yeni 2022 Range Rover Sport, özellikle iç kısımda 75 mm'lik bir dingil mesafesi artışıyla eskisine göre daha büyüktür, ancak kısa bir ön çıkıntı ve arkada biraz daha uzun bir çıkıntı ile hacmini iyi gizler.

Tasarım ekibi otomobilin üç temel çizgisinden bahsediyor. Tavan çizgisi, arka camın üzerinden daha büyük bir arka spoylere doğru aşağı doğru eğimli, bel kısmı daha açılıdır. Buna mimari bir ufuk derler, pencere kaplamaları yoktur ve dikişsiz, gömme camdan sonra, üçü de arkada birleşerek yukarı doğru uzanan alt çizgi oluşturur.

Yeni 2022 Range Rover Sport Kırmızı

Gömme kapı kolları yeni 2022 Range Rover’ın yanlarını daha minimal ve temiz göstermeye yardımcı olurken, ön kısımda bir Land Rover'a takılan en ince LED farlar (iç kısımda 1,3 milyon mikro aynaya sahip olabilir) ince, vizör benzeri bir ızgaranın üzerine oturur.

Yeni 2022 Range Rover Sport’un  Öne Çıkan Farkları

Yeni 2022 Range Rover Sport Dynamic, ayırt edici tasarım dokunuşlarına sahiptir. Satin Burnished Copper detayları, benzersiz tampon tasarımı ve Mat Graphite kaplamaları aracın iddialı duruşunu vurgular.

Yeni 2022 Range Rover Sport'un yola hakim duruşu, kaslı yapısının ve etkileyici oranlarının bir yansımasıdır. 23 inç jantlar farklı kaplama seçenekleriyle sunulmaktadır. Aracın profili benzersizdir.

Yeni 2022 Range Rover Özellikleri ve Fiyatı

Yenilenen koltuk stili olağanüstü konfor ve dinamik denge sağlar. Yeni Range Rover Sport Dynamic, iki farklı renk alternatifini de içeren benzersiz iç tasarım seçenekleri sunuyor.

Aracın iç tasarımı Noble ve Moonlight Chrome detaylar ile bir üst seviyeye taşındı. Yeni Range Rover Sport Dynamic'in dinamik ve heyecan verici atmosferinde Moonlight Chrome detayları da yer almaktadır.

Yeni 2022 Range Rover Sport Fiyatı

Yeni 2022 Range Rover fiyatı HSE 2.0 P300 motor ve 11,0 Lt yakıt tüketimine sahip modeli 4.024.701 TL tavsiye edilen anahtar teslim fiyattan başlıyor. 

Paylaş Abi:

Aria

Aria

Herkese merhaba, ben Aria. Sıkı bir korku filmi seyircisi, pati kuvvetleri başkanı ve dakikaların amiriyim! Zaman önemli, haydi ben kaçtım.

Yorumlar

wave

Yorum Yap

wave


Benzer içerikler

wave
E-Ticaretin tarihçesi

Bugünün dünyasında dijital kanalların artması ile müşterileriniz tarafından 7/24 ulaşılabilir olmak mümkün. Geleneksel perakende çözümlerine göre otomatikleştirilmiş kategori yöntemleri ile …

PUBG güncellemesi ile Sanhok geri dönüyor!

Sanhok, 2018'de “PUBG: Battlegrounds”a eklendiğinde, toplulukta kutuplaştırıcı bir güç haline geldi. Topluluğun deneyimlediği ilk 4x4km haritaydı ve dinamik çemberi ve …

2022’nin 5 büyük teknoloji trendi nedir?

Sağlık bakanlığının yapmış olduğu açıklamaya göre ilk kez 11 Mart 2020’de başlayan Covid-19 pandemisi ile birçoğumuz hayatlarına evde devam etti. …

Rus Kozmonot Yuri Gagarin’in Gizemli Ölümü

12 Nisan 1961'de Rus kozmonot Yuri Gagarin, uzaya çıkan ilk insan olarak tarihe geçti. Dünya'ya geri döndüğünde, Gagarin'e sadece bir …

PlayStation 6 Ne Zaman Çıkıyor?

Sony, PlayStation 5'i 2020'de piyasaya sürdü ve hala marketlerde kolay kolay bulunmuyor. Buna rağmen kullanıcılar ve hatta Playstation hayranları olarak …

Metaverse dediğin nedir abi?

Facebook’un adını Meta olarak değiştirmesi ve ardından artan bir ivme ile karşılaştığımız “Metaverse” ve “Meta-Human”lar sadece bir trend mi? Yoksa …

Aradığın şey nedir abi?