Nreal Air Glasses ile Telefonunuzun Ekranı 201 inç Oluyor!

Nreal AR gözlüklerinin "hareket halindeyken büyük ekran deneyimi" sunuyor. Ancak şu an için sadece İngiltere'den satın alınabilecek.
Artırılmış gerçekliği deneyimlemek istiyorsanız, yeni Nreal Air AR gözlüklerinin yalnızca Birleşik Krallık'ta EE'de piyasaya sürülmesiyle, bu yıl 20 Mayıs'ta yakında bunu yapma şansınız olabilir.

Kendimi Şanslı Hissediyorum

Nreal AR gözlüklerinin "hareket halindeyken büyük ekran deneyimi" sunuyor. Ancak şu an için sadece İngiltere'den satın alınabilecek.

Artırılmış gerçekliği deneyimlemek istiyorsanız, yeni Nreal Air AR gözlüklerinin yalnızca Birleşik Krallık'ta EE'de piyasaya sürülmesiyle, bu yıl 20 Mayıs'ta yakında bunu yapma şansınız olabilir.

nreal fiyatı

Nreal Air Glasses Nedir?

Standart bir güneş gözlüğüne benzeyebilirler ve yalnızca 79 gram ağırlığında olabilirler, ancak bu AR özellikleri, yerleşik sesle birlikte "6 metrede 201 inç genişletilmiş Full HD sanal ekran" sunmasına engel değil. Hareket halindeyken filmleri veya TV şovlarını izleyebilirsiniz. Dahası, bir Bluetooth kontrol cihazı bağladığınızda, gözlüğü mobil oyun için bir platform olarak bile kullanabilirsiniz.

nreal gözlük

Nreal Air Glasses Özellikleri

Nreal Air Glasses Gözlükle birlikte kullanabileceğiniz iki farklı mod bulunmaktadır. Air Casting, telefonunuzun ekranını yansıtır, böylece cihazınızın ekranına 120 inçlik HD sanal ekranda bakabilirsiniz. Ardından, Karma Gerçeklik Alanında, önünüzdeki sanal bir alanda 201 inç büyüklüğünde sanal ekranlar kullanarak “yenilikçi AR teknolojilerinin tadına varabilirsiniz”. 

Nreal Air Glasses Hakkında

Nreal Air Glasses hakkında konuşan EE Cihazlar ve Ortaklıklar Direktörü Alistair Wilson şunları söyledi: “Müşterilerimiz için tamamen yeni deneyimler yaratmak için dünyanın en iyi içerik sağlayıcıları ve en yenilikçi teknoloji şirketleriyle çalışıyoruz. Nreal, AR'nin ön saflarında yer alıyor ve yeni Nreal Air AR gözlüklerinin piyasaya sürülmesinde Birleşik Krallık ortağı olmaktan mutluluk duyuyoruz. 5G'nin gücüyle birleştiğinde, hareket halindeyken kesintisiz akış ve yeni içerik türlerine erişim için gerçekten yeni olanaklar sunuyor. Bunlar mobil cihazlar için gerçekten heyecan verici zamanlar."

nreal air glasses özellikleri

Nreal'in kurucu ortağı Peng Jin ise şunları söyledi: “EE ile ortaklaşa İngiltere pazarına girmekten mutluluk duyuyoruz ve birlikte AR ekosistemini kurmayı dört gözle bekliyoruz. Nreal olarak, tıpkı internetin bir zamanlar yaptığı gibi devrim niteliğinde bir dönüşüm başlatacak olan AR'yi tüketicilerin günlük yaşamlarına sokma konusunda tutkuluyuz. AR, özellikle video izlemek, egzersiz yapmak ve PC ve bulut video oyunları oynamak söz konusu olduğunda, mevcut mobil deneyimi aşacak. AR ekosistemini her güncelleme ve yükseltme ile zenginleştirmeye devam ettikçe, tüketiciler akıllara durgunluk veren dijital yeniliklerin ve günlük yaşamla harmanlanmış deneyimlerin keyfini çıkaracaklar.”

Nreal Air Glasses Fiyatı

Gözlükler, tüm yeni ve mevcut EE müşterilerine 399,99 £ fiyatla satın alınabilecek ve bazı mağazalar, ürünü satın almadan önce görebilmeniz için demo örnekleri sunacak. 
 

Paylaş Abi:

Browski

Browski

Ben Browski. Bitkimi sularım, çayımı koyarım, yazarım, geçerim köşeme açarım bir Rock'n'Roll, okurum kitabımı. Emekli adamım ben, yormayın beni.

Yorumlar

wave

Yorum Yap

wave


Benzer içerikler

wave
Google’ın Düşük Fiyatlı Akıllı Telefonu Pixel 6a!

Google I/O 2022 geliştirici konferansında çeşitli ürünler ve yazılıma özel yenilikler sunuldu. Google Pixel 6a uygun bütçeli akıllı telefonun lansmanı …

Elon Musk'ın En Akıl Almaz 7 Tahmini Nedir?

Elon Musk, mükemmel bir büyük beyindir. Gerek iş adamı olarak oluşturup geliştirdiği projeleri gerek popüler kimliği olsun son derece doğru …

E-Ticaretin tarihçesi

Bugünün dünyasında dijital kanalların artması ile müşterileriniz tarafından 7/24 ulaşılabilir olmak mümkün. Geleneksel perakende çözümlerine göre otomatikleştirilmiş kategori yöntemleri ile …

Yeni 2022 Range Rover Sport Karşınızda!

Yeni 2022 Range Rover Sport, PHEV gücü ve minimalist tasarımıyla geliyor. Yeni Range Rover Sport, ikonik abisini kalitede bir sıçrama …

İlk televizyon Türkiye'ye ne zaman geldi?

Her ne kadar her geçen gün televizyon izleme alışkanlığını diğer dijital mecralara dönüştürüyor olsakta dijital sosyalleşmenin unutulmazıdır televizyonlar. Bu içeriğimizde …

Google Android Auto ile Aracınızdan Web'e Girin!

Güncellemeler yakında Android Auto ile uyumlu araçlar ve Google'ın yerleşik olduğu araçlar için geçerli olacak. Google, yepyeni bir arayüze sahip …

Aradığın şey nedir abi?