DJI Mini 3 Pro Geliyor!

Drone üreticisi DJI, Mini 2'nin üst modeli olan yeni kompakt Mini 3 Pro'yu piyasaya sürüyor. Yeni drone, ağırlığı aynı kalırken gelişmiş teknolojisiyle drone meraklılarını heyecanlandıracak.

Kendimi Şanslı Hissediyorum

Drone üreticisi DJI, Mini 2'nin üst modeli olan yeni kompakt Mini 3 Pro'yu piyasaya sürüyor. Yeni drone, ağırlığı aynı kalırken gelişmiş teknolojisiyle drone meraklılarını heyecanlandıracak.

Cihaza iki kurbağa gözü gibi oturan iki sensörü ile kesinlikle sevimli görünüyor. Ancak yeni DJI Mini 3 Pro yalnızca küçük ve kompakt olmakla kalmamış, aynı zamanda çok daha fazla performans sunuyor.

DJI'ye göre mini drone, geliştirilmiş uçuş performansı, yükseltilmiş kamera sistemi, daha uzun pil ömrü ve daha önce yalnızca Air ve Mavic serilerinde bulunan akıllı özelliklerle birlikte geliyor.

DJI Mini 3 Pro Teknik Özellikleri

Mini drone serisinde ilk kez DJI Mini 3 Pro, ileri, geri ve aşağı bakan görsel sensörlerden oluşan üç boyutlu bir engel algılama sistemine sahiptir. Üretici çekim yapılan bölgede kesintisiz kapsama alanı ve daha iyi rota planlaması vaat ediyor.

dji_mini_3_pro_ozellikleri

Bu sensörler ayrıca uçuş sırasında engelleri otomatik olarak algılayan ve etraflarında daha güvenli bir yol bulan Gelişmiş Pilot Yardım Sistemi (APAS) 4.0'ı da etkinleştiriyor.

Sensörler sayesinde  "FocusTrackSuite" de mümkündür. Pilotlar, uçuş sırasında dronu resmin ortasında tutan ve daha sonra otomatik olarak daha sonraki uçuş rotasını planlayan bir motif seçebilir ve bu Spotlight 2.0 olarak adlandırılır.

DJI Mini 3 Pro Uçuş ve Manevra Özellikleri

İlgi Çekici Nokta 3.0: Nesneyi belirli bir uçuş yarıçapında ve belirli bir hızda yörüngede tutar.
ActiveTrack 4.0: Nesneyi seçilebilir iki şekilde takip eder. Takip Et: Drone, nesneyi sabit bir mesafede takip eder. Paralel: Drone, nesneyi yanında sabit bir açı ve mesafede uçarken izler.

Ayrıca heyecan verici video kayıtları için altı uçuş manevrası daha eklendi. Bunlar Dronie, Helix, Rocket, Circle, Boomerang, Asteroid, Master Shots ve Hyperlapse Time Lapse.

dji_mini_3_pro_fiyati

Ek bir ücret karşılığında satın alınabilen entegre 5,5 inç dokunmatik ekrana sahip hafif bir uzaktan kumanda olan yeni DJI RC ile her şeye göz kulak olabilirsiniz. Kontrolöre halihazırda entegre edilmiş Fly uygulamasıyla, kullanıcıların akıllı telefonlarını kontrolöre bağlamaları gerekmez ve bu sayede uçuş sırasında elleri serbest olur.
İki farklı uzaktan kumanda mevcuttur. Solda, cep telefonunun ekran görevi gördüğü DJI RC-N1 sağda entegre ekranlı DJI RC yer alır.

DJI Mini 3 Pro Video ve Görüntü Kalitesi

Mini 3 Pro, önceki model olan DJI Mini 2'nin kare hızının iki katı olan 4k ve 60 fps'de videolar kaydeder. Drone'nun video görüntü kalitesi de iyileştirildi. 1/1.3 inç CMOS kamera sensörü, önceden yalnızca sinema kameralarında ve bazı mikro tek kameralarda bulunan bir kayıt teknolojisi olan Dual Native ISO'ya sahiptir. f/1.7 diyafram açıklığı ve 48 megapiksele kadar görüntüler mümkündür.

dji_mini_3_pro_goruntu_kalitesi

Üretici, uçuş süresini artırmak için kolları ve pervaneleri daha aerodinamik uçuş için modifiye etti. 34 dakikalık bir uçuş ve kayıt süresi mümkündür. Ayrıca DJI artık müşterilerine uçuş süresini 47 dakikaya kadar uzatma seçeneği de sunuyor. Bu, ek bir pil olan Intelligent Flight Battery Plus sayesinde mümkün oluyor.

DJI Mini 3 Pro Satış Fiyatı

DJI Mini 3 Pro, çeşitli konfigürasyonlarda üreticiden ve çoğu yetkili satıcıdan ön sipariş vermek için hazır ve 17 Mayıs'ta sevkiyata başlayacak. DJI Mini 3 Pro (uzaktan kumandasız) 739 Euro, uzaktan kumandalı (DJI RC-N1) kit 829 Euro ve kit dahildir. Entegre dokunmatik ekranlı uzaktan kumanda (DJI RC) 999 Euro'dan temin edilebilir.
 

Paylaş Abi:

Aria

Aria

Herkese merhaba, ben Aria. Sıkı bir korku filmi seyircisi, pati kuvvetleri başkanı ve dakikaların amiriyim! Zaman önemli, haydi ben kaçtım.

Yorumlar

wave

Yorum Yap

wave


Benzer içerikler

wave
Iphone 14 ne zaman geliyor?

Iphone 13'e göre farkları ne olacak? İşletim sisteminde bir değişiklik var mı? Kamera özelliklerinde hangi güncellemeler bizi bekliyor gibi birçok …

Dünyanın En Zengin Kripto Yatırımcıları

Bloomberg Milyarder Endeksi, dijital varlık işlemlerinden elde edilen en yüksek net değere sahip kişilerin sıralamasında, kripto para platformu Binance'in CEO'sunu …

Google Android Auto ile Aracınızdan Web'e Girin!

Güncellemeler yakında Android Auto ile uyumlu araçlar ve Google'ın yerleşik olduğu araçlar için geçerli olacak. Google, yepyeni bir arayüze sahip …

Rus Kozmonot Yuri Gagarin’in Gizemli Ölümü

12 Nisan 1961'de Rus kozmonot Yuri Gagarin, uzaya çıkan ilk insan olarak tarihe geçti. Dünya'ya geri döndüğünde, Gagarin'e sadece bir …

Volkswagen ID Buzz Elektrikli Mikrobüs

Uzun bir bekleyişin ardından Volkswagen ID Buzz lansmanı gerçekleşti. Volkwagen’in efsane minibüsü T1’in tamamen yenilenmiş versiyonu olarak bizlerle bir araya …

E-Ticaretin tarihçesi

Bugünün dünyasında dijital kanalların artması ile müşterileriniz tarafından 7/24 ulaşılabilir olmak mümkün. Geleneksel perakende çözümlerine göre otomatikleştirilmiş kategori yöntemleri ile …

Aradığın şey nedir abi?